Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Polni nove energije, radovednosti in zanosa se veselimo prvih šolskih dni, ko se bomo spet srečali, se pogovorili o doživetjih med počitnicami in načrtih za šolsko leto,  ki je pred nami.

Šolska stavba med počitnicami ni samevala. Opravljala so se nujna vzdrževalna dela, da bi postala prostor prijetnega bivanja v katerem boste, dragi učenci,  uresničili svoje cilje. Šola vam nudi možnost in priložnost, da naberete nova znanja, sklepate pristna prijateljstva, da v njej preživite najlepše in nepozabne  trenutke svojega življenja. Kdaj pa kdaj se bodo pojavile tudi težave. Te so del življenja. Pomagajo na poti dozorevanja in vstopanja v svet odraslih.  Težave lahko premagamo, če zaupamo staršem, učiteljem ali  svetovalni službi.

Novo  šolsko  leto  prav gotovo najbolj nestrpno pričakujejo prvošolci. Vstopili bodo v nov, drugačen svet. Nekateri z velikim veseljem, drugi mogoče z malce negotovosti. Verjamem, da bodo tudi prvošolci  hitro ujeli šolski ritem  in da se bodo med nami dobro počutili.

Spoštovani starši, zaupajte učiteljevi strokovni presoji. Ključ uspeha je v obojestranskem medsebojnem spoštovanju in zaupanju.

Naj bo letošnje šolsko leto uspešno, polno prijetnih in nepozabnih dogodkov!

Marija Ferenc, ravnateljica

Objavljeno: 23. avgust 2017, od: Sašo Hladen