Osnovna šola Veržej Vrtec Veržej Vzgojni dom Veržej

David Hederić državni prvak v krosu

V četrtek 18.4.2019 je bilo v Velenju državno prvenstvo v krosu za osnovne in srednje šole. Z naše šole so se državnega prvenstva udeležili: David Hederić, Zala Krajnc, Brina Mernik in Tadej Raj. David Hederić je v kategoriji prvih razredov prepričljivo zmagal in tako postal državni prvak. Tudi ostali učenci naše šole so se potrudili in uspešno pritekli v cilj. Na državnem prvenstvu v krosu je tekmovalo več kot dva tisoč učencev.

Objavljeno: 18. april 2019, od: Sašo Hladen
Podatki in slike na spletni strani so izključna last OŠ Veržej, avtorjev in upodobljenih ali imenovanih oseb. Arhiv se izdeluje za potrebe dokumentiranja življenja in dela na osnovni šoli. Slike in druga gradiva se lahko pregleduje, ne sme pa se jih obdelovati, posredovati, kopirati ali objavljati brez soglasja upodobljenih ali imenovanih. Zakon o varstvu osebnih podatkov, Pravilnik o zbiranju in varstvu osebnih podatkov na področju osnovnošolskega izobraževanja.

Kontaktni podatki:

Osnovna šola Veržej
Puščenjakova 7
9241 Veržej

Tel./fax:
(02) 587 16 54 (pisarne)
(02) 588 13 90 (šola)
e-pošta: info@os-verzej.si in viz.verzej@guest.arnes.si
e-naslov: http://www.os-verzej.si/

Telefonska številka za odjavo malic:
031 300 685

Izdelava spletne strani:

Sašo Hladen
Stran poganja Wordpress.