Novi urnik – velja od 1. 1. 2016

Objavljeno: 31. december 2015, od: Sašo Hladen
Novi urnik – velja od 1. 1. 2016

Klikni spodaj, za ogled urnika!

Odbojka

Objavljeno: 21. december 2015, od: Sašo Hladen

Učenci naše šole so v ponedeljek 21.12.2015 odigrali na OŠ Kapela prijateljsko tekmo v odbojki proti učencem OŠ Kapela. Za našo šolo so igrali:Jure Šterman, Gašper Rudolf, Bine Brunec, Timi Movrin, Tadej Raj, Miha Rudolf, Vito Golinar in Jure Jureš. Učenci naše šole so zmagali z rezultatom 2:0. Namen prijateljske tekme v odbojki za starejše učence je bila priprava na bližnje področno prvenstvo v odbojki, na katerega sta se uvrstili tako OŠ Kapela, kot tudi OŠ Veržej. Preberi celotno novico

Projekt Botrstvo

Objavljeno: 01. december 2015, od: Sašo Hladen
Z veseljem sprejemamo knjige projekta Botrstvo (val202.rtvslo.si/2015/11/botrstvo-24/).
Informacije:
Telefon:  02/ 588 13 90

Kontaktne osebe:

• Marjana Rojnik
  • Vanda Novak
  • Marija Ferenc

Več o projektu – > TUKAJ!

Eko smreka

Eko smreka

Z lepljenjem vzorcev iz semen smo ustvarjali okraske za novoletno smreko. S fotografijo okrašene smreke sodelujemo na natečaju EKO SMREKA trgovine Hofer. Smreko z okraski si lahko ogledate na hodniku šole.

Izdelovanje iz naravnih materialov

Izdelovanje iz naravnih materialov

Sodelovali smo na natečaju »darovi in barve jeseni« revije Prostočasnik. Učenci so bili zelo ustvarjalni, za nagrado smo dobili knjižno nagrado.

Izdelovanje medenih jaslic

Izdelovanje medenih jaslic

Pri izdelavi medenih jaslic nam je pomagal gospod Matej Erjavec. Pripravil nam je modele. Skupaj smo zmešali  medeno testo, ga razvaljali in izrezali posamezne dele jaslic. Učenci so pridno sodelovali pri izrezovanju, zlaganju v pekač in nošenju pekačev v kuhinjo. Kuharice so nam testo spekle, nato smo dele sestavili, zlepili s sladkim lepilom. S sladkorno peno iz beljakov in barvami za živila smo okrasili hlevček, pobarvali družino, ovce, smreke, pastirje, tri kralje … Pri delu smo uživali in se tudi posladkali ob okušanju testa in sladkih snežnih barv. Za pomoč in sodelovanje se zahvaljujemo gospodu Erjavcu in kuharicam.

Medobčinski prvaki v odbojki

Objavljeno: 25. november 2015, od: Sašo Hladen
Medobčinski prvaki v odbojki

Ob koncu meseca novembra je bilo v Ljutomeru medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke. Udeležili so se ga tudi učenci naše šole. Za našo šolo so igrali: Jure Šterman, Bine Brunec, Gašper Rudolf, Timi Movrin, Miha Rudolf, Vito Golinar, Tadej Raj in Jure Jureš. Učenci naše šole so v polfinalu igrali proti OŠ Križevci in zmagali z rezultatom 2:1. V tekmi za tretje mesto je […]